Odpowiedz

Re.: Zdobadz badza


PawełS napisali:

@xtr@Keicam, badania pokazały nam, żeby w tej sprawie nie robić badań Emotikon: Mrugający

Mamy tu pełną obsługę polonistyczną, więc szybkie klu: Zawsze możemy szukać polskiego odpowiednika: badge - odznaka, like - lubik, e-mail - listel. Możemy też wybrać inną drogę (i to jest nasza). Skoro ludzie mówią i piszą "mejl" zamiast "e-mail", to idziemy z nimi w tym duchu: lajk, badż, dżinsy, koktajl, kopyrajter itp. Obie są ok, byle były spójne.

 

Miałem odpisywać na każde zdanie ale widzę że cytowanie jest lekko niedopracowane, tak samo zresztą jak walidacja. Taka mała darmowa odpowiedź bo najwyraźniej dział IT* to również przerasta - w 2015 roku robi się coś na poziomie minium Discourse, bank chyba stać na coś porządnego? Finansowo zapewne tak, gorzej pewnie z przebiciem się przez korpobzdury.
Skoro tak wygląda 'pełna obsługa polonistyczna' to tym gorzej, najwyraźniej jej poziom jest taki sam jaki reprezentuje ostatnio dział IT tego banku. Mejl, badż, kopyrajter? Nie wiem czy ta pełna obsługa polonistyczna jest w stanie zauważyć róznicę pomiędzy słowem pisanym a mówionym, najwyraźniej nie - dlatego podpowiadam, to nie to samo.
Najwyraźniej ma być to spójne z bankiem który wspominałem wcześniej, w takim razie dziękuję za potwierdzenie że ING idzie pod tym kątem na dno - przynajmniej mam motywację do sprawdzenia innych ofert co zresztą właśnie robię.

 

 

* o błędach w nowym systemie banku nawet nie chce mi się pisać bo i tak to nie ma sensu skoro wszystko jest ignorowane, to zresztą zapewne mało istotne, ważne że są 'badże'.

 

 

xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 11 z 12 (11 405 wyświetleń)

Re.: Zdobadz badza


Keicam pisze:
Jaki system korzysci otrzymuje uzytkownik zdobywajac kolejne badże? Emotikon: Szczęśliwy
Poza korzyscia zaspokojenia ego ze jest ich wiecejEmotikon: Mrugający
Czy one cos wiecej daja? :-)

Tak! Upusty u Konrada. Po 100 wpisie dostajesz korkociąg, a po 1000 zestaw dwóch kieliszków do wina i jak się zapewne domyślasz po 10000 wpisie świece, 10000 stół i zastawę i po milionowym upragnione i jeśli jeszcze klawiatura da rady wybrane wino! Po wypiciu dostaniesz takiego badża, że będzie Ci się odbijał jeszcze do dnia następnego. Pozdrawiam życząc sukcesów.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 12 z 12 (10 842 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Płatności zbliżeniowe telefonem działają, ale nie działa płatność zbliżeniowa gdy używam samej karty. Oczywiście plątności zbliżeniowe są włączone w aplikacji, a kart nie jest ani uszkodzona ani pękni

...

25-07-2024
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Jakiś powód blokady został podany?

Może chodzi o Urząd Skarbowy. Od jakiegoś czasu coraz częściej słyszę o nagłym zablokowaniu konta w różnych bankach.

25-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Myślałam że jesteście fajnym bankiem zmieniam zdanie o was serio sumienia nie macie tylko opłaty brać za konto potraficie a jak klient chce coś by szybko było to robicie co chcecie ciekawe jak by wam ...

25-07-2024