Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz
Highlighted

Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

Cześć, dostajemy od Was wiele podpowiedzi, dzięki którym zaczęliśmy myśleć o zmianie wyglądu naszej Społeczności. Myślimy, że to już czas, żeby odświeżyć to miejsce wizualnie, ale równocześnie chcemy mieć pewność, że poruszanie się po forum i blogu będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Chcemy by nowe życie zyskała nie tylko strona główna, ale też Wasze strony profilowe, przez  blog, forum aż po prywatne wiadomości.

 

Dlatego mocno główkujemy i rozpoczynamy już prace nad zmianami, (także wersji rwd naszej strony). Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie, którymi dzielicie się z nami na forum i w wiadomościach prywatnych. Teraz czas, by zapytać wszystkich użytkowników o zdanie - wszelkie sugestie podpowiedzi czy pomysły są mile widziane Emotikon: Szczęśliwy Dajcie nam znać, co tym myślicie. Interesuje nas Wasze zdanie! W końcu to nasza wspólna przestrzeń internetowa.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
135
115
10-08-2015
Wiadomość 1 z 4 (7 881 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

[ Edytowane ]

Z pewnością przydała by się podkategoria w której można by zgłosić błąd w funkcjonalności i na bierząco mieć inf o usunięciu problemu. Obecnie w tym celu zakładać trzeba nowy temat. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (7 687 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

source, dziękujemy za pierwszą sugestię! Emotikon: Mrugający 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
556
123
07-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (7 674 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

[ Edytowane ]

Mogli byście przekazać jaki jest, kierunek tych zmian, tak aby jeszcze na etapie projektowania wdrążania zaimplementować zachciankiEmotikon: Szczęśliwy. Bez "obrazu" ciężko jest się odnieść do czegokolwiek. W gruncie to tylko forum, czego można oczekiwać więcej?Emotikon: Szczęśliwy Podstawowe funkcjonowanie jest zagwarantowane. Może jakaś forma nagradzania "aktywnych'?

Wakacji jeszcze nie zaplanowałemEmotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (7 670 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja wstępna - Rzeczoznawca

Zupełnie się nie zgadzam. Rzeczoznawca zlecony przez ING, sam do mnie zadzwonił aby się umówić na wycenę kupowanej nieruchomości, proponował abym uczestniczył w wycenie. Stały kontakt telefoniczny, od

...

04-06-2020
Alerty BIK w ING

Witam, jakiś czas temu wyczytałem, że banki mają wprowadzić usługę Alerty BIK, które informowały by użytkowników o próbie wyłudzenia kredytu. Czy ING wprowadzi taką funkcję? Mam też wrażenie, że parę

...

04-06-2020
POWIADOMIENIA

Po zrobieniu reinstalacji i ustawień telefonu /huawei p8/ nadal nie otrzymuję push - co jeszcze mam zrobić - zgody w telefonie full ??

04-06-2020