Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

Cześć, dostajemy od Was wiele podpowiedzi, dzięki którym zaczęliśmy myśleć o zmianie wyglądu naszej Społeczności. Myślimy, że to już czas, żeby odświeżyć to miejsce wizualnie, ale równocześnie chcemy mieć pewność, że poruszanie się po forum i blogu będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Chcemy by nowe życie zyskała nie tylko strona główna, ale też Wasze strony profilowe, przez  blog, forum aż po prywatne wiadomości.

Dlatego mocno główkujemy i rozpoczynamy już prace nad zmianami, (także wersji rwd naszej strony). Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie, którymi dzielicie się z nami na forum i w wiadomościach prywatnych. Teraz czas, by zapytać wszystkich użytkowników o zdanie - wszelkie sugestie podpowiedzi czy pomysły są mile widziane Emotikon: Szczęśliwy Dajcie nam znać, co tym myślicie. Interesuje nas Wasze zdanie! W końcu to nasza wspólna przestrzeń internetowa.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 1 z 4 (12 152 wyświetleń)

Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

[ Edytowane ]

Z pewnością przydała by się podkategoria w której można by zgłosić błąd w funkcjonalności i na bierząco mieć inf o usunięciu problemu. Obecnie w tym celu zakładać trzeba nowy temat. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 958 wyświetleń)

Re: Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

source, dziękujemy za pierwszą sugestię! Emotikon: Mrugający 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1071
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (11 945 wyświetleń)

Re: Re.: Społeczność - zmiana wyglądu strony. Zmieniamy się!

[ Edytowane ]

Mogli byście przekazać jaki jest, kierunek tych zmian, tak aby jeszcze na etapie projektowania wdrążania zaimplementować zachciankiEmotikon: Szczęśliwy. Bez "obrazu" ciężko jest się odnieść do czegokolwiek. W gruncie to tylko forum, czego można oczekiwać więcej?Emotikon: Szczęśliwy Podstawowe funkcjonowanie jest zagwarantowane. Może jakaś forma nagradzania "aktywnych'?

Wakacji jeszcze nie zaplanowałemEmotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 941 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Niestety ale jakoś nie przekonuje mnie taka argumentacja.

Po pierwsze, dlaczego blokowanie występuje na etapie logowania do aplikacji? Sugeruje to, że "analizie" podlega już proces logowania. Na podlin

...

01-03-2024
Re: Zajęcie komornicze

Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, jednak tutaj nie mamy dostępu do informacji o Twoim koncie w systemie. Napisz proszę nas przez czat w Moje ING lub skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi specjaliś

...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Też odczułam ciarki żenady na widok "daaj mi tę noc". A potem otworzyłam apkę i ciśnienie mi się podniosło od scrollowania tych małych ikonek i omijania śmietnika z ofertami. Mam wrażenie jakby ta apl

...

01-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy