10-05-2017 15:10
Przed chwilą chciałem dodać wpis dotyczący mail’a którego od Was dostałem i... nie bardzo wiedziałem gdzie to wrzucić. Dodałem go w końcu w "Bankowości Inernetowej" ale chyba nie do końca tam pasuje... Brakuje mi na forum sekcji dotyczącej takich spraw jak media i kontakt z bankiem - np. kwestie dotyczące infolinii, mail’i, mediów społecznościowych czy reklam. Może warto dodać taką właśnie sekcję?
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026