Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

[SYGESTIA] Pomysł zainspirowany pobytem w niemczech

Witam, mieszkając w DE bardzo spodobał mi się pomysł że na rachunkach był kod QR a aplikacja bankowa miała czytnik tych kodów. Po przeczytaniu takiego kodu (mandat, rachunek za prąd itp.) wszystkie istotne dane były wprowadzone, wystarczyło tylko potwierdzić i gotowe.

 

Pozdrawiam Sywlek

Odpowiedz
0 Lajków
sim86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-11-2021
Wiadomość 1 z 3 (5 382 wyświetleń)

Re: [SYGESTIA] Pomysł zainspirowany pobytem w niemczech

[ Edytowane ]

Dziękujemy za przesłaną sugestię Emotikon: Szczęśliwy Niektóre faktury mają już taką funkcjonalność. Przekazałam Twoją propozycję do odpowiedniego działu. 

Obecnie jednak możesz płacić za rachunki ze zdjęcia lub pliku z fakturą. 

Opcja pozwoli Ci szybko uzupełnić przelew bez przepisywania danych z faktury.
Kiedy załadujesz plik z fakturą lub jej zdjęciem, my poszukamy w obrazie kluczowych danych. Następnie uzupełnimy pola z nazwą odbiorcy i jego numerem konta, tytułem i kwotą przelewu. Jeśli nie rozpoznamy jakichś danych, pozostawimy puste pole.

Pozostałe kroki przelewu nie zmieniają się - sprawdź czy dane są poprawne i potwierdź przelew.
Opcja dostępna jest tylko dla przelewu zwykłego w PLN z osobistego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego.

 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
432
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (5 353 wyświetleń)

Re.: [SYGESTIA] Pomysł zainspirowany pobytem w niemczech

To daje fajne pole do nadużyć. Jeśli ktoś nie zweryfikuje źródła takiego dokumentu, można podrzucić ofierze taki wygenerowany kod qr ale prowadzący do rachunku słupa. Ciekawe ile osób by wykonało takie przelewy.

 

Wygoda i bezpieczeństwo to zawsze będą dwa różne bieguny.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
109
30
21-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (710 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Czy ING przewiduje kiedyś takie udogodnienia, jak zrobiła konkurencja w sprawie wypłat bankomatów za granicą?

https://www.cashless.pl/7708-mbank-blokady-dcc-surcharge-aplikacja

 

06-09-2024
Re.: Konto 13-17 i skan dowodu

Zeskanowany dokument powinien być czytelny, nie może być rozmazany.

06-09-2024
Re.: Ciemne tło apki

Pracujemy nad udostępnieniem ciemnego motywu aplikacji, jednak nie możemy jeszcze określić, kiedy taka opcja będzie dostępna

06-09-2024