Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Mail z resetem hasła trafia do spamu ("Nadawca nie uwierzytelnił tej wiadomości...")

Mail służący do resetu hasła trafia do folderu Spam w GMailu w skutek:

Nadawca nie uwierzytelnił tej wiadomości, więc Gmail nie może zweryfikować, czy rzeczywiście pochodzi ona od tego nadawcy. Nie klikaj żadnych linków, nie pobieraj załączników ani nie podawaj swoich danych osobowych w odpowiedzi.

Także troszkę faux pas Emotikon: Mrugający

Poniżej screenshot

Odpowiedz
0 Lajków
DamianD
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-04-2024
Wiadomość 1 z 2 (450 wyświetleń)

Re.: Mail z resetem hasła trafia do spamu ("Nadawca nie uwierzytelnił tej wiadomości...")

Tak jest z mailami od ING od lat. Daaaawno temu napisali, że się temu przyjrzą, ale nic nie zrobili Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
143
45
02-12-2022
Wiadomość 2 z 2 (402 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024