Odpowiedz

"Załatwienie kredytu"

Witajcie,

Potrzebuje skonsolidowac wspólnie z Żona swoje zobowiązania.

Mam sporo kredytów i 2 pożyczki w firmach pozabankowych.

Próbowałem w Credit Agricole ale dostałem odmowę. Mniejsza o to.

Chciałbym zapytać o zasadę działania osób na pewnym forum kredytowym (największe w sieci, celowo nie podaje nazwy żeby nie robić reklamy).

Opisuje tam swoją sytuację, zobowiązania i czego poszukuje, po czym osoba podająca się za doradcę przedstawia mi ofertę banku XXX, kwotę brutto i netto i wysokość raty. Jeśli chce mogę skorzystać z pomocy takiej osoby, która "przeprocesuje wniosek" i pomoże uzyskać kredyt. Inna znów osoba twierdzi że w banku XXX otrzymam kredyt na 120 miesięcy bez ubezpieczenia, mimo że na infolinii dowiaduje się że bank - owszem - kredytuje na 10 lat, ale taki długoterminowy kredyt obwarowany jest ubezpieczeniem... Kolejny doradca z forum proponuję mi pomoc i załatwienie takiego kredytu bez ubezpieczenia.

Aby wejść do współpracy muszę przesłać swoje dane i ksero dowodu. Mam obawy, mimo że wiele osób na tym forum wydaje się być wiarygodnymi. Posiadają setki pozytywnych opini użytkowników tego forum, mają swoje strony jak np czyszczenie BIK itd.

Chciałbym zapytać jak działają takie osoby, czy to bezpieczne dla Kredytobiorcy .
Odpowiedz
0 Lajków
Benek21
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-12-2019
Wiadomość 1 z 3 (3 481 wyświetleń)

Re: "Załatwienie kredytu"

Ciężko mi się odnieść do tego, co opisałeś. Nie jestem w stanie określić, jakie praktyki mają osoby, które proponowały Ci współpracę. Jeżeli jednak ich informacje są inne niż te, które uzyskujesz u źródła, czyli różnych banków, to sugeruję Ci zachować szczególną ostrożność. Osobiście polecam Ci sprawdzenie naszej oferty, czy też oferty konkurencji bezpośrednio ze specjalistami, którzy wytłumaczą Ci, jaka jest ta oferta i jakie są jej warunki. Moje obawy budzi też wysyłanie skanu/ksero dowodu obcym osobom. Inna kwestia to udostępnianie takich danych instytucjom, które są do tego uprawnione i mają odpowiednie zabezpieczenia. Bezpieczeństwo jest tutaj kwestią priorytetową. Nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni na czacie na naszej stronie internetowej w godzinach 8-24 w dni robocze i 8-22 w soboty. Możesz też do nas zadzwonić 32 357 00 69 (jesteśmy tam dla Ciebie dostępni całą dobę).

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 414 wyświetleń)

Re.: "Załatwienie kredytu"

Witam

Tego co piszesz to na moje trafiłeś na forum gdzie prawdopodobnie masz odczynienia z oszustem chcącym wyłudzić od ciebie dane osobowe, radziłbym nie korzystać z tej oferty i składać wnioski w wiarygodnych bankach o ugruntowanej pozycji z tego co również piszesz Bank CA odmówił wam udzielenia ów kredyty ale zawsze możesz spróbować w innym banku np. ING, udając się do oddziału doradca napewno zrobi co tylko możliwe by udzielić wam pomocy i informacji celem złożenia wniosku o kredyt konsolidacyjny, polecam spróbować nic nie tracicie a może dać się skonsolidować zobowiązania w bezpiecznej instytucji finansowej.

Jeśli moja odpowiedz Ci się podoba to został Like a będę wiedział ze Ci pomogłem ;-)
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (3 374 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy