Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

pożyczka gotówkowa - komunikat o niespełnianiu kryteriów

Mam problem z wzięciem pożyczki. Chciałem 2.000 zł na 36 rat i wyskoczył komunikat o niemożności zrealizowania wniosku ze względu na nie spełnianie przeze mnie kryteriów. Zmniejszyłem do 1.000 zł i ten sam komunikat.

W dniu 31.08.2019 spłaciłem 3 wcześniej wzięte pożyczki, zostały mi 4 pożyczki do spłaty po 1.000-1.500 zł każda (raty miesięczne tam są 34-56 zł, w sumie 174 zł miesięcznie).

Gdzie może tkwić problem? W ilości pożyczek? Czy jest jakiś limit na rok w ilości pożyczek bądź w łącznej ich kwocie? Czy gdy te spłacę (albo nadpłacę, by było szybciej) to dopiero będę mógł wziąć nową? Umowę o pracę i pracodawcę mam cały czas te same.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
wyrp
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
19-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 583 wyświetleń)
Highlighted

Re: pożyczka gotówkowa - komunikat o niespełnianiu kryteriów

@wyrp Cieszę się, że chcesz kolejną pożyczkę wziąć u nas. Zdolność kredytową sprawdzamy dopiero po złożeniu pełnego wniosku kredytowego, dlatego wcześniej nie jesteśmy w stanie jednoznacznie napisać, czy Twoja zdolność będzie pozytywna, czy też negatywna. Na pewno na obniżenie zdolności kredytowej wpływają Twoje aktualne zobowiązania. Nie ma limitu pożyczek. Zachęcam Cię do złożenia wniosku konsolidacyjnego, w którym dodasz do automatycznej spłaty obecne pożyczki. Przy takim wniosku te obecne pożyczki nie zmniejszą Twojej zdolności kredytowej i może się okazać, że przyznamy Ci tę pożyczkę. Możesz też spróbować wydłużyć okres kredytowania, ponieważ zmniejszy to miesięczną ratę kredytu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
250
61
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 481 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy