Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

jestem posiadaczką konta direct o kilku lat. mam do niego założoną kartę płatniczą.

do mojego konta jest przyznany limit zadłuzenia w wysokosci 2000 zl. od niedawna jestem też posiadaczką kredytów w banku ing w kwocie około 7 tyś. zl. regularnie spłacam ratę kredytów,na moje konto co miesiąc wpływa pensja. postanowiłam założyć drugie konto direct(zrobiłam to przez internet).czy w tej sytuacji mogę wystąpić o drugi limit dotyczący mojego drugiego konta(karty) direct? 

Odpowiedz
0 Lajków
beata1991
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 077 wyświetleń)

Re.: jestem posiadaczką konta direct o kilku lat. mam do niego założoną kartę płatniczą.

@beata1991 Możesz posiadać limit do dwóch z kont - do każdego osobny. Ważne, aby na każde z tych kont wpływały pieniądze w wysokości 1/6 przyznanego limitu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 962 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

18-09-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Można prosić o aktualizację? Czy coś w tym temacie drgnęło? Jestem nowym klientem i bardzo niemiło mnie zaskoczyło to przestarzałe i nazwijmy sprawę jasno, u***liwe dla użytkownika i obniżające poziom

...

18-09-2024
Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam, czy coś nowego jest w tym temacie

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy