Odpowiedz

Limit zadluzenia

Czy posiadając kredyt hipoteczny w ING moge korzystać z limitu zadłużenia na koncie w ING? Rata kredytu jest pobierana z konta na którym miałby byc limit. Chodzi szczególnie o sytuację, gdy przekroczylibyśmy limit zadłużenia i przyszedłby dzien raty kredytu hipotecznego. Czy w tej sytuacji bank bedzie traktował środki z limitu zadłużenia tak, jakby były one moimi "zwykłymi" środkami? Warunek kredytu hipotecznego dot. wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł miesięcznie oczywiście zachowuje.
Odpowiedz
0 Lajków
JarekkWr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 366 wyświetleń)

Re.: Limit zadluzenia

Tak, jeżeli nie będziesz miała własnych środków na rachunku, bank pobierze ratę kredytu hipotecznego z dostępnych środków w ramach przyznanego limitu zadłużenia w koncie osobistym.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (3 303 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy