Odpowiedz
Highlighted

Limit zadluzenia

Czy posiadając kredyt hipoteczny w ING moge korzystać z limitu zadłużenia na koncie w ING? Rata kredytu jest pobierana z konta na którym miałby byc limit. Chodzi szczególnie o sytuację, gdy przekroczylibyśmy limit zadłużenia i przyszedłby dzien raty kredytu hipotecznego. Czy w tej sytuacji bank bedzie traktował środki z limitu zadłużenia tak, jakby były one moimi "zwykłymi" środkami? Warunek kredytu hipotecznego dot. wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł miesięcznie oczywiście zachowuje.
Odpowiedz
0 Lajków
JarekkWr
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
24-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 558 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Limit zadluzenia

Tak, jeżeli nie będziesz miała własnych środków na rachunku, bank pobierze ratę kredytu hipotecznego z dostępnych środków w ramach przyznanego limitu zadłużenia w koncie osobistym.

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 495 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Uruchomienie kredytu hipotecznego rynek wtórny

@milusinski

U mnie po złożeniu dyspozycji uruchomienia kredytu hipotecznego w placówce kredyt hipoteczny został uruchomiony następnego dnia roboczego.

Jedynym realnym oczekiwaniem było umówienie wizyty

...

18-09-2020
Re.: Wcześniejsza spłata pożyczki gotówkowej

Dodam trzy grosze:

 

Jeśli prowizja była płacona wcześniej / wliczona w raty harmonogramu - to należy się jej zwrot proporcjonalnie do długości trwania faktycznej umowy czyli do spłaty całości.

 

Michał S

...

18-09-2020
Re: Re.: Wpłatomat połknął moje pieniądze

Dobrze, ze pieniądze są już na Twoim koncie. 
Zapewniam Cię, że takie sprawy staramy się załatwić jak najszybciej jest to możliwe. Często wydłużenie czasu oczekiwania nie zależy od nas Emotikon: Smutny

 

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy