Odpowiedz

brak danych

witam.wczoraj skladalem wniosek o pozyczke jednak go nie dokonczylem.dzis klikam dokoncz wniosek i mam komunikat. NIEUDALO SIE POBRAC DANYCH!!!nie mam innych opcji a nowego wniosku nie moge otwozyc.coz dalej czynic??
Odpowiedz
0 Lajków
arkbil
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-08-2017
Wiadomość 1 z 5 (7 379 wyświetleń)

Re.: brak danych

Mam ten sam problem,trzeba zgłaszać przez bankowośc bo to jakis większy problem

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (7 354 wyświetleń)

Re.: brak danych

[ Edytowane ]

@arkbil Opisana sytuacja może być związana z przeglądarką internetową, z której korzystasz. Spróbuj usunąć historię przeglądania oraz pliki cookie. Pamięć podręczną można usunąć używając skrótu klawiaturowego: ctrl + shift + delete lub w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli nadal będziesz miał trudności, wyślij wiadomość przez Moje ING lub skontaktuj się z całodobową infolinią: (32) 357 00 69. Wyjaśnimy to.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (7 279 wyświetleń)

Re.: brak danych

Taki problem wystąpił również u mnie, a zalecenia moderatora nie pomogły w jego rozwiązaniu...

Dodatkowo nie mogę zalogować się przez moje ing w telefonie... Po próbie logowania system cały czas próbuje włączyć stronę główną lecz po chwili wyskakuje komunikat "nie można pobrać danych"... Także tym problemem powinien zająć się bank...

Odpowiedz
0 Lajków
nikon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2016
Wiadomość 4 z 5 (6 965 wyświetleń)

Re.: brak danych

Przez forum nie mamy dostępu do danych w naszym systemie. Jeżeli wyczyszczenie przeglądarki nie dało żadnego efektu to proszę skontaktujcie się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 lub wyślijcie wiadomość po zalogowaniu do Mojego ING. Nasi doradcy sprawdzą co się stało.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (6 826 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy