Odpowiedz

Zmiana pracodawcy a pożyczka.

Witam. Posiadam pożyczkę w ING. Niestety wraz z końcem listopada będę na etapie zmiany pracy. Od aktualnego pracodawcy muszę się zwolnić że względu na trudne warunki pracy. Będę w stanie nadal spłacać pożyczki- posiadam oszczędności również w ING. Zamierzam też niezwłocznie znaleźć zatrudnienie. Czy jednak że strony banku mogą wystąpić jakies komplikacje ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
passion306
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 272 wyświetleń)

Re.: Zmiana pracodawcy a pożyczka.

W takiej sytuacji skontaktuj się z Departamentem Monitoringi i Restrukturyzacji w celu zgłoszenia opisanej sytuacji.  Dział ten pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00. Numer na infolinię to 32 357 00 76.

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 243 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Marta6, trzymam kciuki myślałam, że już też jesteście po decyzji. Może dzisiaj rano będzie. Wy to w ogóle czekacie chyba całe wieki.

14-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (in...

14-05-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy