Odpowiedz
Highlighted

Zmiana pracodawcy a pożyczka.

Witam. Posiadam pożyczkę w ING. Niestety wraz z końcem listopada będę na etapie zmiany pracy. Od aktualnego pracodawcy muszę się zwolnić że względu na trudne warunki pracy. Będę w stanie nadal spłacać pożyczki- posiadam oszczędności również w ING. Zamierzam też niezwłocznie znaleźć zatrudnienie. Czy jednak że strony banku mogą wystąpić jakies komplikacje ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
passion306
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
21-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 135 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Zmiana pracodawcy a pożyczka.

W takiej sytuacji skontaktuj się z Departamentem Monitoringi i Restrukturyzacji w celu zgłoszenia opisanej sytuacji.  Dział ten pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00. Numer na infolinię to 32 357 00 76.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
158
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 106 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy