Odpowiedz

Zapytania kredytowe

Dlaczego ING odmawia usunięcia zapytań kredytowych które nie zakończyły się uzyskaniem kredytu? Inne banki respektują ustawy prawne i usuwają z BIK zapytania kredytowe a ING tego nie respektuje. Czy wychodzić z tym do sądu o nakaz dla banku o usunięcie zapytan?
Odpowiedz
0 Lajków
Tetepusia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-04-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 322 wyświetleń)

Re: Zapytania kredytowe

Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING lub pod numerem 32 357 00 69. Specjaliści przyjmą odpowiednią dyspozycję i będziemy to wyjaśniać.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (1 165 wyświetleń)

Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?
Odpowiedz
0 Lajków
Tetepusia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-04-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 010 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy