Odpowiedz
Highlighted

Wzięcie pożyczki gotówkowej

Witam chcę wziąć pożyczkę gotówką ale mam umowę na czas określoną którą podpisuję na razie co miesiąc i od 2 miesiący na konto wpływa mi regularnie wypłata na konto a za parę dni będzie już trzecia i moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość wzięcia pożyczki tylko na podstawie tych 3 miesiący regularnej wypłaty na konto?
Odpowiedz
0 Lajków
Sebwoj4178
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
26-11-2019
Wiadomość 1 z 2 (738 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wzięcie pożyczki gotówkowej

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli dochody masz na podstawie umowy o pracę na czas określony, to wniosek o pożyczkę możesz złożyć po 3 miesiącach od zatrudnienia u danego pracodawcy. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć do czasu trwania obecnej umowy, jednak nie mniej niż na 3 miesiące. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
49
14
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (669 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Ograniczony dostep

Dzień dobry. Czy jest możliwość ustawienia aplikacji tak aby w telefonie można korzystać tylko z ror. Operacje na pozostałych kontach mogłyby być realizowane tylko przez konto internetowe lub w placów...

01-06-2020
Re: Wpłatomat wciągnął pieniadze

@OlaD w tej sytuacji jeśli otrzymałaś informację o uznaniu warunkowym, to zasilimy Twoje konto kwotą wpłaty. Reklamację będziemy dalej sprawdzać. Jeśli się wszystko potwierdzi, zamkniemy reklamację. J

...

01-06-2020
Re: Wpłatomat wciągnął pieniadze

W siedzibie banku dostałam informacje ze reklamacja ma status - w trakcie realizacji, uznanie warunkowe. Czyli teraz muszę czekać..? Liczę, ze wyjaśni się jak najszybciej.

01-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy