Odpowiedz

Wzięcie pożyczki gotówkowej

Witam chcę wziąć pożyczkę gotówką ale mam umowę na czas określoną którą podpisuję na razie co miesiąc i od 2 miesiący na konto wpływa mi regularnie wypłata na konto a za parę dni będzie już trzecia i moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość wzięcia pożyczki tylko na podstawie tych 3 miesiący regularnej wypłaty na konto?
Odpowiedz
0 Lajków
Sebwoj4178
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-11-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 734 wyświetleń)

Re: Wzięcie pożyczki gotówkowej

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Jeśli dochody masz na podstawie umowy o pracę na czas określony, to wniosek o pożyczkę możesz złożyć po 3 miesiącach od zatrudnienia u danego pracodawcy. Spłatę pożyczki możesz rozłożyć do czasu trwania obecnej umowy, jednak nie mniej niż na 3 miesiące. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 665 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy