Odpowiedz

Wycena nieruchomości przez ING

Jestem na etapie kompletowania dokumentów do kredytu hipotecznego. Proszę o informacje:

1. Czy można zawnioskować o wycenę nieruchomości już na etapie składania dokumentów?

2. Jaki jest czas oczekiwania na dokument wyceny? 

3. Czy wycenę zleconą przez ING można wykorzystać w innych bankach? 

Odpowiedz
0 Lajków
Andrejus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (203 wyświetleń)

Re.: Wycena nieruchomości przez ING

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie.

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały.

Przed spotkaniem zapraszamy do sprawdzenia maksymalnej możliwej kwoty kredytu na naszej stronie www.ing.pl , w zakładce Kredyty i pożyczki, wybierając Kredyt hipoteczny, a potem Oblicz ratę i zdolność kredytową.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
147
22
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (59 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oprogramowanie aplikacji to tragedia

Wczoraj w godzinach popołudniowych wgraliśmy poprawkę. Ten kłopot nie powinien już występować.

18-10-2024
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy