Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

Witam ,,,wczoraj złożyłam o pożyczkę u Państwa w Banku ,,,ale nie wiem czy mam przyznana czy nie ?

Odpowiedz
0 Lajków
Nikola123
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
20-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (172 wyświetleń)
Highlighted

Re: Witam ,,,wczoraj złożyłam o pożyczkę u Państwa w Banku ,,,ale nie wiem czy mam przyznana czy ...

Witaj Emotikon: Szczęśliwy
Standardowo decyzję przekazujemy do 2 dni roboczych. Decyzję możesz sprawdzić w bankowości internetowej Moje ING w zakładce Usługi > Moje wnioski kredytowe. Jeśli napiszesz do nas na czacie w Moim ING lub skontaktujesz się z naszą całodobową infolinią: 32 357 00 69 również sprawdzimy status Twojego wniosku Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
217
44
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z ING Makler Mobile

Witam,

od samego początku (paru miesięcy) mojej przygody z mobilną aplikacją maklera mam problem. Zawsze gdy chcę sprzedać powyżej 1000 sztuk akcji aplikacja zamyka się i muszę się od nowa logować. A d

...

29-11-2020
Re: Karta kredytowa dla przedsiębiorców - BIK

Nieprawda.

Tak jak napisałem w pytaniu, moje wątpliwości wynikają z faktu, że mój kredyt firmowy nie jest widoczny w BIK właściciela działalności (jednoosobowa działalność gospodarcza).

29-11-2020
Problem z aktywacją karty

Cześć,
czy ktoś jeszcze ma problem z aktywacją karty? Nie da się jej aktywować mimo prób z telefonu i komputera. Od tygodnia próbuję to zrobić i za każdym razem nic. Na infolinii powiedziano mi, że spe...

28-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy