Odpowiedz

Spłata całkowita pożyczki

Niedawno wzięłam pożyczkę na klik w kwocie 1000 zł kilka dni temu otrzymałam zastrzyk gotówki i postanowiłam spłacić cała pożyczkę przed pobraniem 1 raty czy w związku z tym poniosę jakieś dodatkowe koszty itp??
Odpowiedz
0 Lajków
Moni
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (8 678 wyświetleń)

Re: Spłata całkowita pożyczki

Pożyczkę możesz spłacić w dowolnej chwili. Jest to oczywiście bezpłatne. Co więcej spłacisz tylko kapitał pożyczki oraz odsetki naliczone tylko do dnia spłaty. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 615 wyświetleń)

Re.: Spłata całkowita pożyczki

Witam wziąłem pożyczke w wysokości 48500zł na 7 lat przy racie 700zl mc i spłaciłem ja po 3 latach.Pytanie brzmi czy za wcześniejszą spłatę o te 4 lata należy mi się zwrot prowizji i jeśli tak to jaka to będzie kwota w przybliżeniu.Dodam również że pożyczka była brana na dowolny cel.Z góry dziękuję.
Odpowiedz
0 Lajków
emifaf1085
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (4 032 wyświetleń)

Re: Re.: Spłata całkowita pożyczki

@emifaf1085 Jeżeli w okresie od 11 września 2019 r. spłaciłeś pożyczkę przed terminem i za jej udzielenie została pobrana prowizja to prowizję zwrócimy proporcjonalnie do rzeczywistego okresu spłaty. Zwrot realizujemy w ciągu 14 dni kalendarzowych. Sytuacja ta dotyczy pożyczek konsumenckich udzielonych od dnia 18 grudnia 2011 r. Informację o wysokości prowizji znajdziesz na umowie o pożyczkę. Tutaj nie możemy wyliczyć kwoty zwrotu, ponieważ zależy to od jej wysokości oraz okresu, przez który korzystałeś z pożyczki. Jeżeli nie masz umowy to proszę skontaktuj się z nami na infolinii lub czacie w Moim ING. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
770
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 961 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy