Odpowiedz

Restrukturyzacja

Witam, dostałam smsa o akceptacji porozumienia restrukturyzacyjnego, jest tam też informacja aby zaakceptować dokumenty natomiast wchodząc w wiadomości mogę tylko otworzyć lub pobrać załącznik nie ma nigdzie możliwości zaakceptowania tego dokumentu w jaki sposób to zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
aniaaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 536 wyświetleń)

Re: Restrukturyzacja

Akceptacja dokumentów dzieje się automatycznie po otrzymaniu takiego SMSa. Możesz skontaktować się z naszym działem restrukturyzacji i sprawdzimy czy wszystko jest ok Emotikon: Szczęśliwy Zadzwoń na numer +48 32 357 00 76. Specjaliści są dostępni od 8:00 do 18:00 (poniedziałek - piątek).

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
409
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 464 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy