Odpowiedz

Pożyczki gotówkowe - limity

Witam. Przez kilka lat pracowałem na dobrym kontrakcie w Wielkiej Brytanii i postanowiłem wrócić, przebranżowić się i wykończyć wybudowany dom (stan surowy). Narazie idzie dobrze natomiast chciałbym przyspieszyć to wszystko i wspomoc się kredytami/pożyczkami. Od 3 miesięcy mam umowę norweska na czas 1 roku i jest ona przedłużana co roku i nic w tej kwestii się nie zmieni a to oznacza że praktycznie nie ma szans na kredyt hipoteczny, zostają pożyczki gotówkowe. Moje zarobki miesięcznie zawsze wynoszą więcej niż 10 tys netto i chciałbym się dowiedzieć czy jeśli będę brał sukcesywnie pożyczki gotówkę to limity na nie będą się zwiększały, aktualnie oferujecie mi od ręki 5 tys zł, i teraz nie wiem czy warto to brac bo nie wiem czy moja zdolność będzie się zwiększać, w przyszłości nie planuje brać kosmicznych kwot chciałbym np 70 tys i nie wiem czy jeśli będę szybko spłacał pożyczki to mimo mojej słabej umowy limity będą się zwiększać. Czy jest sens brać małe pożyczki, czy limity będą sukcesywnie rosnąć?
Odpowiedz
0 Lajków
Brozeros
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 380 wyświetleń)

Re: Pożyczki gotówkowe - limity

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała. Niestety przy kredytach hipotecznych nie akceptujemy dochodów w innych walutach niż złotówki. Jeśli podejmiesz pracę w Polsce, zapraszam do kontaktu z nami. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 335 wyświetleń)

Re: Pożyczki gotówkowe - limity

W ogóle nie odpowiedziała Pani na moje pytanie. Co Wy macie z tymi hipotecznymi, probojecie je wciskach na każdym kroku a sposoby finansowania budowy domu są inne jak choćby kredyty gotówkowe. Może mi Pani odpowiedzieć na pytanie z pierwszego postu?
Odpowiedz
0 Lajków
Brozeros
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 317 wyświetleń)

Re: Pożyczki gotówkowe - limity

@Brozeros Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie. Nie możemy przewidzieć w jaki sposób będzie się zmieniać Pana zdolność kredytowa w przyszłości. Wpływa na nią wiele czynników- aktualne, co warte odkreślenia- w momencie składania wniosku zarobki. W przypadku, gdy wpływy są wyższe, kwota, którą możemy pożyczyć jest wyższa. Znaczenie mają także wydatki- na raty w innych bankach oraz ogólne- te przeznaczane na utrzymanie gospodarstwa domowego. Te drugie oświadcza Pan samodzielnie we wniosku. 

Chciałbym jednak zostawić jakieś wskazówki, więc możemy podsumować te informacje tak, że jeśli w przyszłości Pana dochody będą wyższe lub zaciągnąłby Pan nawet mniejszą pożyczkę i spłacał ją regularnie, to wtedy Pana zdolność automatycznie rośnie. 

 

Muszę też wspomnieć, że aktualnie w związku z sytuacją, którą spowodowała pandemia, nie akceptujemy dochodu zza granicy przy wniosku kredytowym. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy