Odpowiedz

Pożyczka wraz z konsolidacja

Witam,

Interesuje mnie pożyczka na kwotę 1 tys zł. Posiadam zadłużenie w innym banku wynikające z debetu na koncie. Kwota 641 zł. Część pożyczki chciałbym właśnie przeznaczyć na spłatę tego zadłużenia. W momencie zaznaczenia opcji, że zobowiązuje się spłacić te zadłużenia wyskakuje mi informacja "Nie spełniasz warunków konsolidacji".

Z czego to wynika?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Xinmo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 1 z 5 (10 312 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Z tego co mi wiadomo to by pożyczka konsolidacyjna mogła przejść musi wynosić minimum 1000 zł + kwota zobowiązania w innym banku czyli w twojej sytuacji powinieneś wnioskować o kwotę minimum 1641 zł  z opcja konsolidacji. 


Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 2 z 5 (10 280 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Niestety nie działa.
Odpowiedz
0 Lajków
Xinmo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
23-01-2019
Wiadomość 3 z 5 (10 271 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

Właśnie wykonałem dokładnie taką kalkulacje o jakiej mówiłem,  i doszedłem etapu w którym bank potwierdza ze mogę otrzymać takową pożyczkę, w twoim przypadku najwidoczniej występuje problem w bankowości internetowej w takim razie proponuję kontakt z infolinią banku 801 222 222 gdzie po wglądzie w twoje konto pomogą Ci rozwiązać problem jak i możesz poprzez infolinią złoży wniosek o pożyczkę.

 

Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 4 z 5 (10 265 wyświetleń)

Re.: Pożyczka wraz z konsolidacja

@Xinmo Trudno tutaj przekazać mi jednoznaczne informacje w tym temacie, ponieważ nie mam dostępu do Twoich danych.
Powinieneś mieć możliwość złożenia wniosku o kwotę 1 000 zł nawet, jeżeli na konsolidację chcesz przeznaczyć 641 zł.
Pamiętaj, że z innych banków możesz konsolidować kredyty, które spłacasz od 6 miesięcy.
Czy mógłbyś skontaktować się z nami? Nasi specjaliści są dostępni:

  • na czacie po zalogowaniu do Mojego ING przez przeglądarkę internetową (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-24:00, w soboty od 8:00-22:00),
  • pod numerem całodobowej infolinii 32 357 00 69/ 801 222 222 - dzięki @K_S za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Specjalista sprawdzi, co może być przyczyną opisanej przez Ciebie sytuacji Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 5 z 5 (10 226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy