Odpowiedz

Pożyczka dla studenta

Witam, czy jest możliwość uzyskania przez studenta pożyczki w wysokości 1600 zl jeżeli nie pracuje aczkolwiek od ponad roku na jego konto wplywaja regularne dochody w wysokości 1500 zł ?? 

Odpowiedz
0 Lajków
talvis
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-01-2016
Wiadomość 1 z 3 (13 265 wyświetleń)

Re.: Pożyczka dla studenta

[ Edytowane ]

@talvis Wmagamy, aby dochód wynosił minimum 800 zł netto i pochodził z akceptowalnego źródła np. umowa o pracę, o dzieło, zlecenie lub stypendium naukowe – wówczas można zawnioskować o pożyczkę. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (13 207 wyświetleń)

Re.: Pożyczka dla studenta

Wnioskować możesz przy dochodach od 800 zł netto ale jej nie dostaniesz :-) Ja mam umowę o pracę na ponad rok jeszcze dochody ponad 2 x te 800 zł netto i nie mogę dostać kredytu odnawialnego na głupie 1000 zł. Mimo że mam konto już ponad rok i wpływy nie najmniejsze, lokaty, fundusze inwestycyjne. W ING mają bardzo rygorystyczne podejście do dawania kredytów z tego co widzę. Jak inaczej nazwać moją sytuację wszędzie mi chcą dawać kredyty w Millenium, mBanku ale w ING nie :-). Na plus trzeba przyznać że najniższą prowizję za przyznanie na rynku.

Odpowiedz
0 Lajków
czepit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
20-11-2015
Wiadomość 3 z 3 (13 196 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy