Odpowiedz

Płatność pożyczki

Dzień dobry. Przez nieuwagę zagapiłam się i nie miałam środków na koncie, aby bank pobrał automatycznie ratę pożyczki na kwotę 67 złotych. Co w takiej sytuacji? Trafię do Biku?
Odpowiedz
0 Lajków
Zoja
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-03-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 325 wyświetleń)

Re.: Płatność pożyczki

W takiej sytuacji po zasileniu konta system automatycznie pobierze pieniądze na spłatę raty. Przekazanie informacji o zadłużeniu do BIKu zależy to od czasu opóźnienia w spłacie.  Abyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING w dni robocze od 8:00 – 16:00 lub z infolinią pod numerem 32 357 00 77 w dni robocze od 8:00 – 18:00. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
192
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 267 wyświetleń)

Re.: Płatność pożyczki

Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Zoja
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 911 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Spłata kredytu hipotecznego

Dzień dobry,

 

Posiadamy kredyt hipoteczny, który jest przypisany do konta narzeczonej, oczywiście w umowie kredytowej jestem dopisany do kredytu jako współkredytobiorca (50/50). W przypadku, gdybyśmy c

...

09-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl

...

06-12-2025
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I

...

06-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy