Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Odnawialny limit zadłużenia oraz pożyczka gotówkowa

Dzień dobry,

zaciągnąłem pożyczkę gotówkową w ING oraz jednocześnie udzielono mi odnawialnego limitu zadłużenia na koncie w ING. Chciałbym zapytać co w sytuacji gdy nie będę miał własnych środków na koncie bankowym, a jedynie dostępne środki z limitu odnawialnego i nadejdzie dzień płatności raty kredytu gotówkowego? Czy w takim wypadku bank bez problemu pobierze środki pieniężne na opłatę raty pożyczki z puli dostępnego limitu odnawialnego? De facto limit odnawialny są to pieniądze banku, więc dlatego zastanawiam się czy spłata w ten sposób raty kredytu jest możliwa i czy są z tego tytułu nieprzyjemności. Czy taka sytuacja może utrzymywać się na rachunku przez kilka miesięcy, jeżeli tylko dostępny limit zadłużenia na koncie na to pozwala? Przedstawiona sytuacja dotyczy osoby fizycznej posiadającej konto osobiste.


Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Inwestor20244
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-08-2024
Wiadomość 1 z 2 (538 wyświetleń)

Re.: Odnawialny limit zadłużenia oraz pożyczka gotówkowa

W opisanej przez Ciebie sytuacji pobierzemy ratę z limitu zadłużenia, nie będziesz miał z tego powodu nieprzyjemności. Pamiętaj tylko, że warunkiem utrzymania limitu zadłużenia są regularne wpływy na konto.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
104
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (420 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

18-09-2024
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Można prosić o aktualizację? Czy coś w tym temacie drgnęło? Jestem nowym klientem i bardzo niemiło mnie zaskoczyło to przestarzałe i nazwijmy sprawę jasno, u***liwe dla użytkownika i obniżające poziom

...

18-09-2024
Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podbijam, czy coś nowego jest w tym temacie

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy