Odpowiedz

Limit zadłużenia na koncie

Witam mam pytanie posiadam limit zadłużenia na koncie i mam umowr do 28.08.18 r i chce nadal korzystać z tego limitu i moje pytanie jest wlasnie takie czy automarycznie po tym okresie limit sie przedłuży za ta roczną oplata 68 zl ? Dzkekuje za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Bartek8989
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-04-2018
Wiadomość 1 z 6 (6 251 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia na koncie

Limit nie odnowi się automatycznie. 

Tutaj znajdziesz odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (6 203 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia na koncie

Tak tylko ze tamta osoba nie miala umowy o prace na stale a ja mam dzwonilem na infolinię i doradca twoerdzi ze sie odnowi automatycznie i pobiora oplate roczna 68 zl
Odpowiedz
0 Lajków
Bartek8989
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
18-04-2018
Wiadomość 3 z 6 (6 179 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia na koncie

[ Edytowane ]

Wątpliwości rozwieje Twoja umowa kredytowa. Zerknij do niej proszę. Będzie tam informacja o tym, na jaki czas udostępniliśmy limit.
Jeżeli na czas określony - tak jak @Konto usunięte wspomniał - po wygaśnięciu limitu możesz do 30 dni donieść dokument, który potwierdza Twoje wynagrodzenie - jeżeli wpływa na konto w innym banku. Dodatkowo możesz przynieść umowę o pracę.
Jeżeli w umowie kredytowej masz informację, że limit jest na czas nieokreślony - odnowi się automatycznie.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 6 (6 140 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia na koncie

[ Edytowane ]

To ja mam odrazu kolejne pytanie.

Limit zadłużenia na okres dłuższy niż rok, może zostać przyznany tylko w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony?

Czy są jakieś ustępstwa t.j. ocena id. działalność gospodarcza?

oraz

Czy Limit zadłużenia w przypadku umowy na czas określony jest udzielany na cały okres umowy? np. 5 lat, czy jedynie w przypadku takiej umowy na rok?.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (6 137 wyświetleń)

Re: Re.: Limit zadłużenia na koncie

Czas umowy zawartej z pracodawcą ma również wpływ na okres przyznanego limitu.
Jeśli masz umowę na czas określony, taki limit możemy Ci przyznać do okresu zatrudnienia.
Limit na okres dłuższy niż rok, możemy przyznać, jak umowa jest na okres dłuższy niż rok. Niekoniecznie musi być to umowa na czas nieokreślony. 
Limit przyznajemy na okres 12 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia, jeśli umowa nie stanowi inaczej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (6 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy