07-07-2022 14:38
Cześć,
W tym miesiącu spotkały mnie niespodziewane wydatki. Mam limit w koncie w wysokości 2500zł oraz kredyt, gdzie rata jest w wysokości 350zł (wszystko w ING).
Doszło do sytuacji, gdzie korzystam już z limitu i przed wypłatą przypadnie mi dzień spłaty raty. Czy wysokość raty zostanie pobrana z limitu w dzień przypadający na spłatę pożyczki? Czy dopiero po wpływie na konto rata zostanie ściągnięta?
Pozdrawiam!
08-07-2022 15:15
Ratę pożyczki pobierzemy z dostępnego limitu zadłużenia w koncie. Jeśli wykorzystasz również cały limit, to ratę pobierzemy dopiero kiedy na konto wpłyną jakieś środki.
Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026