Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Limit na koncie-jak wygląda spłata odsetek miesięcznych

Dzień dobry

 

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie o czysto techniczną sprawę: 

 

Limit na koncie: 1000 zł

Wykorzystana kwota - 100zł

Stan na okres odsetkowy: 900 zł

 

Pytanie brzmi: Odsetki technicznie pomniejszają limit czy będzie to widoczne jako osobne zadłużenie? Czy wpłata kwoty samych odsetek poprzez wpłatomat jest możliwa? 

Dodatkowo...czy dobrze rozumiem: Po opłaceniu kwoty odsetek miesięcznych, ale NIE uzupełnieniu limitu do 1000 zł w następnym miesiącu limit dostępny będzie w kwocie 900 zł a odsetki będą pobierane od kwoty 900 zł? 

Odpowiedz
0 Lajków
TheCancerFest
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 821 wyświetleń)

Re: Limit na koncie-jak wygląda spłata odsetek miesięcznych

Odsetki od wykorzystanego limitu pobieramy z dostępnych pieniędzy na Twoim koncie. Wystarczy, że na koncie będziesz miał pieniądze. 
Odsetki pobieramy w dniu, który wskazałeś we wniosku o limit. Z chwilą ich pobrania, zobaczysz obciążenie w historii Twojego konta. 
Wpłatę na konto możesz zrobić np. przelewem lub we wpłatomacie.

Jak masz przyznane 1 000 zł, wykorzystałeś 100 zł, do dyspozycji będziesz miał 900zł. 
Odsetki od wykorzystanych 100 zł pobierzemy z pozostałej kwoty na koncie, czyli 900 zł. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 784 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy