Odpowiedz
Chciałam u was wziąć pożyczkę na 48 miesięcy na kwotę 5-10 tys z tym że umowa kończy czy mi się za miesiąc a nowa jest przygotowana na czas nieokreślony.
Czy jest możliwość wzięcia tej pożyczki w tym momencie czy trzeba czekać do następnego miesiąca? Wpływy na konto z firmy mam co miesiąc od 5 lat
Odpowiedz
0 Lajków
Gadgazowski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 409 wyświetleń)

Re: Kredyt

Cieszę się, że zainteresowałaś się ofertą pożyczki gotówkowej. 
W tym momencie jest to za krótki okres trwania umowy, żebyś mogła złożyć wniosek. Poczekaj proszę do czasu aż będziesz miała nową umowę. 
Wtedy będziesz mogła rozłożyć spłatę kredytu na okres, którym jesteś zainteresowana.

Jeśli pracodawca przelewa wynagrodzenie z umowy o pracę na Twoje konto od minimum 3 miesięcy, nie będziesz potrzebowała dodatkowych dokumentów. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 353 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy