Odpowiedz

Kredyt on-line

Dzień dobry,

Na dniach chciałabym wziąć drobną pożyczkę gotówkową on-line. Nie jest to moja pierwsza pożyczka w ING, jednak mało kiedy proces udzielenia kredytu nie obył się bez tworzenia problemow ze strony ING. Jestem teraz w sytuacji, gdzie do końca lipca mam umowę z pracodawcą, jednak dostałam już przedłużenie tej umowy. Czy podczas wypełniania wniosku kredytowego i wpisania nowego terminu zatrudnienia, nie zostanę posądzona przez ING o niezgodność danych względem poprzednich wniosków kredytowych (miałam już taką sytuację stąd pytanie)? Czy będzie potrzeba wizyta w banku celem okazania nowej umowy (również doświadczyłam już tego procesu)? Czy wystarczy zrobić jej skan/zdjęcie telefonem i wrzucić do dokumentów zw. z pracą na koncie ING? Ogólnie mimo terminowego spłacania każdej pożyczki w ING (brałam już ich kilka) prawie zawsze próba pożyczenia pieniędzy on-line, kończy się ściąganiem mnie do siedziby banku. Chciałabym wiedzieć, czego mogę się tym razem spodziewać.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
shelby85
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-10-2016
Wiadomość 1 z 4 (2 626 wyświetleń)

Re: Kredyt on-line

@shelby85 Sytuacje które opisujesz są częścią procesu oceny zdolności kredytowej. Nie mamy możliwości zagwarantowania Ci, że cały proces przejdziesz w bankowości internetowej. Proces ten ma na celu potwierdzenie informacji w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Rozumiem, że sytuacja może być niezbyt komfortowa. Staramy się jednak, aby proces ten był jak najbardziej bezpieczny z punktu widzenia kredytobiorcy jak i banku.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
330
103
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (2 561 wyświetleń)

Re: Kredyt on-line

Przy którymś razie z kolei można już sobie raczej odpuścić, nie sądzi Pan? Tym bardziej, że nie są to pożyczki rzędu kilkunastu tysięcy, a jedynie 1000pln! Zweryfikować zatrudnienie możecie w firmie w której jestem zatrudniona, po to są Wam m.in podawane dane pracodawcy. Gdybym chciała się ruszać z domu po takie drobniaki, to nie używałabym narzędzia on-line. Po co udostępniacie narzędzie on-line, skoro na 5 pożyczek branych przez klienta, 4 razy ściągacie go do banku? Dodam, że owe 5 pożyczek, w odstępie czasu, brałam w ramach jednej umowy o prace, którą ode mnie skserowaliście, wiec wszystkie potrzebne dane mieliście u siebie... 

 

Ponawiam więc pytanie o możliwość załączenia na koncie ING dokumentow, np. wrzucenie Wam na dysk zdjęcia nowej umowy o pracę. Czy po wpisaniu nowego okresu zatrudnienia jesteście to sobie w stanie na moim koncie zweryfikować i macie wgląd w te dokumenty czy znowu zostanę ściągnięta do banku, bo nie będzie Wam się pokrywał okres zatrudnienia z poprzednim?

 

Odpowiedz
0 Lajków
shelby85
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-10-2016
Wiadomość 3 z 4 (2 517 wyświetleń)

Re: Kredyt on-line

@shelby85 Przykro mi, że tak uważasz. Tak jak napisaliśmy wcześniej, w każdej sytuacji podczas oceny zdolności kredytowej możemy poprosić o przedstawienie dodatkowych dokumentów. W zależności od końcowej decyzji, opcja dodania załącznika może pokazać się na końcu wniosku kredytowego. Nie zawsze udostępniamy jednak taką możliwość, dlatego nie mogę jednoznacznie wskazać jak to będzie w Twoim przypadku. Mimo to, zachęcam Cię do złożenia u nas wniosku kredytowego i życzę pozytywnej decyzji kredytowej bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
185
45
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 456 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy