Odpowiedz

Kredyt na klik

Witam dwa razy miałam ofertę na klik 3100 dwa razy wzięte I spłacone czy każda oferta będzie ta sama kwota czy po czasie oferta wzrasta ?
Odpowiedz
0 Lajków
Marlena2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 315 wyświetleń)

Re: Kredyt na klik

Oferty na kilk generowane są przez system, na podstawie analizy Twojego konta. Ciężko przewidzieć, czy i kiedy pojawi się u Ciebie następna taka oferta oraz na jaką będzie kwotę.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
496
115
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 223 wyświetleń)

Re.: Kredyt na klik

Witam dostałam fajna ofertę od was na klik nie mogłam skorzystać bo zmienialam numer do aplikacji mobilnej dziś aktywowalam aplikacje oferty na klik brak A była ważna do kwietnia
Odpowiedz
0 Lajków
Marlena2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
01-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 850 wyświetleń)

Re: Re.: Kredyt na klik

Oferty na klik mają określoną ważność. Jeśli Twoja oferta powinna być jeszcze aktywna, a jej nie widać, skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING (znajdziesz go na dole strony, po zalogowaniu) lub z naszą całodobową infolinią - 32 357 00 69. Sprawdzimy to.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
78
14
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 816 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy