Odpowiedz

Kredyt konsolidacyjny

Dzień dobry,

otrzymałam kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek. Opacznie przeczytałam umowę i niestety spłaciłam zobowiązanie w banku ING zamiast tego w innym. Sprawia to, że nie będę w stanie od razu spłacić zobowiązania w innym banku. Ing poprosiło o dostarczenie potwierdzenia spłaty pożyczki w innym banku. Udałam się do oddziału ING z prośbą o dodanie aneksu do umowy kredytu konsolidacyjnego tak, by zmienić docelowo spłacana pożyczkę. Oczekuję teraz na weryfikację z centrali. Jakie są szanse na pozytywne rozwiązanie sprawy i uniknięcie wypowiedzenia umowy kredytu konsolidacyjnego? Dodam, że nigdy nie zalegałam z żadną ratą i całość pożyczki przeznaczyłam na zobowiązania w ING. Z góry dziękuję za pomoc .
Odpowiedz
0 Lajków
BananaRama
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 911 wyświetleń)

Re: Kredyt konsolidacyjny

Prosimy, poczekaj na odpowiedź na swoje zgłoszenie. Przez forum ciężko odnieść nam się do tej sytuacji. Mamy nadzieję, że sprawa z aneksem zakończy się pozytywnie i nie dojdzie do wypowiedzenia umowy o pożyczkę.-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
552
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 824 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku

Witam,
Czy takie zaświadczenie o kredycie dla notariusza, o którym mowa w przypadku rynku pierwotnego, można wygenerować w aplikacji?
Pozdrawiam
Piotr

15-07-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w I

...

15-07-2024
Remont/przebudowa segmentu na kredyt

Witam

 

Sprawa wygląda następująco. 
Segment 90m2 + garaż. Hipoteka.

 

Chcę zlikwidować ściane nośną garażu w celu powiększenia pow. salonu. Efektem tego z garażu zostanie ''składzik'' o pow. 8m2.

Niestety,

...

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy