Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

kredyt wniosek online pozytywny co dalej?

Witam, Mój wniosek o kredyt na kwotę 5 tyś otrzymał pozytywną weryfikację i zostałem poproszony o udanie się do oddziału z dokumentami potwierdzającymi dochody. Czy jest możliwość , że wniosek on-line przeszedł weryfikację pozytywnie a gdy pojadę do oddziału może się okazać że kredytu z jakiś przyczyn nie dostanę ? 

Odpowiedz
0 Lajków
kamgas103
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 398 wyświetleń)

Re: kredyt wniosek online pozytywny co dalej?

Jeśli we wniosku podałeś inne dane od tych, które będą wskazane na dokumentach, które przyniesiesz do oddziału, to może się zdarzyć tak, że specjaliści zamkną obecny wniosek i złożą nowy z poprawnymi danymi. Jeśli wszystko będzie ok, to od razu podpiszesz umowę kredytową.-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
552
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 345 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku

Witam,
Czy takie zaświadczenie o kredycie dla notariusza, o którym mowa w przypadku rynku pierwotnego, można wygenerować w aplikacji?
Pozdrawiam
Piotr

15-07-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w I

...

15-07-2024
Remont/przebudowa segmentu na kredyt

Witam

 

Sprawa wygląda następująco. 
Segment 90m2 + garaż. Hipoteka.

 

Chcę zlikwidować ściane nośną garażu w celu powiększenia pow. salonu. Efektem tego z garażu zostanie ''składzik'' o pow. 8m2.

Niestety,

...

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy