Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt inwestycyjny dla branży fryzjerskiej z gwarancją de minimis

Witam serdecznie,

 

Czy branża fryzjerska (PKD 96.02.Z) jest wykluczoną/ zagrożoną branżą dla banku ING ?

Czy w przypadku, gdy zabezpieczeniem kredytu inwestycyjnego na konkretny cel (nieruchomość) jest gwarancja de minimis BGK, również wnioski są odrzucane? 

 

Bardzo dziękuje za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
Radek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (1 802 wyświetleń)

Re: Kredyt inwestycyjny dla branży fryzjerskiej z gwarancją de minimis

Jeśli prowadzisz działalność w branży fryzjerskiej, nie jest ona wykluczona podczas składania wniosku o kredyt hipoteczny. Czy możesz doprecyzować co masz na myśli pisząc o odrzuceniach wniosku? Dodatkowo prosimy o informację, na jaki cel potrzebny jest kredyt hipoteczny? 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 4 (1 746 wyświetleń)

Re: Kredyt inwestycyjny dla branży fryzjerskiej z gwarancją de minimis

Możę źle ująłem. Prowadzę JDG z powyższym PKD. Chciałbym uzyskać finansowanie na inwestycje polegająca na zakupie lokalu na działalność. Lokal będzie w Środkach Trwałych przedsiębiorstwa. Nie chciałbym zabiezpieczać go hipoteką, ponieważ uzyskałem informację, że czegoś takiego nie ma i na takie cele nie uzyskuje się kredytu hipotecznego. Jedynie kredyt inwestycyjny. Istnieje preferencyjne zabezpieczenie dla przedsiębiorstw MŚP gwarantowane przez BGK (gwarancja de minimis). 

I może wyjaśnie pytanie. Jakiś czas temu banki stworzyły listę braż wykluczonych z kredytów różego rodzaju. Czy Państwa bank udziela kredytów inwestycyjnych (na różne cele, ja chciałbym zakupić lokal natomiast wolałbym aby zabepieczeniem podstawowym była gwarancja de minimis BGK, którą Państwo oferujecie)  dla przedsięborców działajacych w branży fryzjerskiej? 

Odpowiedz
0 Lajków
Radek1994
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
28-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (1 734 wyświetleń)

Re: Kredyt inwestycyjny dla branży fryzjerskiej z gwarancją de minimis

@Radek1994 Decyzję o przyznaniu kredytu podejmujemy jedynie po złożeniu wniosku wraz z wymaganymi dokumentami. Nie udzielamy informacji na temat wykluczonych branż w naszym banku. Zachęcam Cię do złożenia u nas wniosku kredytowego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (1 645 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy