Odpowiedz
Highlighted

Kredyt,a zastrzeżony dowód.

Witam.

Mam pytanie,dla nie których może się wydawać absurdalne,ale co tam.Chciałem wziąc mały kredyt(2-3 tys),tyle że zgubiłem dowód(oczywiście go zastrzegłem,i w systemie "on-line"ING,i w urzędzie).Na wyrobienie nowego,przyjdzie mi czekać do końca sierpnia.A w ostanich kilku dniach,wypadł mi nagły wydatek(a nie chciałbym ruszać takiej kwoty,z konta osobistego).Czy jest możliwość,wzięcia,takiej pożyczki przez internet,z takim zastrzeżeniem dowodu?Dodam,że klientem jestem od 8 lat.Mam też w ING,poodbny kredyt,z któreo spłatą nigdy nie było problemu.

 

Pozdraiwam.

 

Artur.

Odpowiedz
0 Lajków
AS
AS
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
27-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 535 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Kredyt,a zastrzeżony dowód.

W systemie bankowości internetowej mamy możliwość złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową. Z zastrzeżonym dowodem osobistym mamy możliwość zlecania dyspozycji w systemie internetowym. System blokowany jest wyłącznie, gdy dokument tożsamości stracił ważność. W związku z powyższym, złożenie wniosku będzie możliwe. Przy pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, wpływie wynagrodzenia na rachunek bankowy i decyzji automatycznej, pożyczka powinna zostać udzielona. Gdyby natomiast wymagana była wizyta w oddziale banku w celu potwierdzenia danych, proces ulegnie przerwaniu, z powodu braku możliwości weryfikacji. Należy tu pamiętać, że dopuszczonym dokumentem tożsamości jest dowód osobisty lub paszport, z aktualnym terminem ważności.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
407
125
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 453 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Działalność gospodarcza

Dzień dobry, co w przypadku DG jednej z wymienionych branż (IT) jeżeli faktury są wystawiane w obcej walucie( CHF) firma jest zarejestrowana i rozliczanie ma miejsce w Polsce, jedynie faktura (2 ostat

...

06-07-2020
Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

antyk Miło nam czytać, że wybrałeś naszą ofertę 😊 Cieszy się dużym zainteresowaniem. Na ten moment czas oczekiwania na decyzję wstępną to około 7 dni. 

06-07-2020
Makler nie działa

Cześć

pierwszy dzień testów i niestety pierwsze problemy - aplikacja makler przestała działać

Nadal mogę się do niej dostać, do ING Indywidualnego już tak.

Jak powinno się zgłaszać takie problemy? Mam na

...

06-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy