Odpowiedz

Konto do spłaty pozyczki

[ Edytowane ]

Witam, mam którkie pytanie.

Nie moge odnależć na moim koncie nigdzie umowy pozyczki, którą otwrzymałam. Chodzi o to, że chciałam sprawdzić, na jaki numer konta mogę wczesniej spłacić rate. Posiadam jedynie projekt umowy kredytowej, w której widnieje zapis:

"Pożyczkobiorca jest uprawniony do spłaty całości lub części pożyczki przed terminem określonym w Umowie. W takim przypadku Pożyczkobiorca składa odpowiednią dyspozycję płatniczą w Oddziale lub za pomocą systemu bankowości internetowej lub drogą telefoniczną, o ile Bank udostępnia taką funkcjonalność, wskazując dokonanie przedterminowej spłaty (w całości lub w części) na rachunek Banku nr ** **** **** **** **** **** **** lub dokonuje wpłaty na ten rachunek, podając przy tym nr umowy pożyczki, której dotyczy przedterminowa spłata."

Jednak w nazwie kredytu pojawia się inny numer konta..

 

Moje pytanie jest następujące: jeśli chcę na raz zapłacic 2 lib 3 raty, albo jedną wcześniej niż do n-tego dnia miesiąca, to na jaki numer konta mam dokonać takiej wpłaty? na numer podany na PROJEKCIE umowy, czy na numer konta, który występuje w nazwie kredytu?

 

Pozdrawiam,

Karolina.

Odpowiedz
0 Lajków
carolineh0
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (10 774 wyświetleń)

Re.: Konto do spłaty pozyczki

Jeżeli chcesz dokonać nadpłaty pożyczki to w umowie pożyczki jest wskazany właściwy do tego numer konta. Takiej nadpłaty możesz dokonać również w poprzedniej wersji systemu (ING BankOnLine) po wybraniu Pożyczki i kredyty, potem opcje i Spłata poza harmonogramem.
W sprawie potwierdzenia numeru konta do nadpłaty możesz do nas zadzwonić (32 357 00 69) lub napisać (Wiadomości w bankowości internetowej).
Dodam, że nadpłata pożyczki nie zwalnia z opłacenia raty w dniu ustalonym w umowie.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (10 768 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy