Odpowiedz

Konto do spłaty pozyczki

[ Edytowane ]

Witam, mam którkie pytanie.

Nie moge odnależć na moim koncie nigdzie umowy pozyczki, którą otwrzymałam. Chodzi o to, że chciałam sprawdzić, na jaki numer konta mogę wczesniej spłacić rate. Posiadam jedynie projekt umowy kredytowej, w której widnieje zapis:

"Pożyczkobiorca jest uprawniony do spłaty całości lub części pożyczki przed terminem określonym w Umowie. W takim przypadku Pożyczkobiorca składa odpowiednią dyspozycję płatniczą w Oddziale lub za pomocą systemu bankowości internetowej lub drogą telefoniczną, o ile Bank udostępnia taką funkcjonalność, wskazując dokonanie przedterminowej spłaty (w całości lub w części) na rachunek Banku nr ** **** **** **** **** **** **** lub dokonuje wpłaty na ten rachunek, podając przy tym nr umowy pożyczki, której dotyczy przedterminowa spłata."

Jednak w nazwie kredytu pojawia się inny numer konta..

 

Moje pytanie jest następujące: jeśli chcę na raz zapłacic 2 lib 3 raty, albo jedną wcześniej niż do n-tego dnia miesiąca, to na jaki numer konta mam dokonać takiej wpłaty? na numer podany na PROJEKCIE umowy, czy na numer konta, który występuje w nazwie kredytu?

 

Pozdrawiam,

Karolina.

Odpowiedz
0 Lajków
carolineh0
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (9 664 wyświetleń)

Re.: Konto do spłaty pozyczki

Jeżeli chcesz dokonać nadpłaty pożyczki to w umowie pożyczki jest wskazany właściwy do tego numer konta. Takiej nadpłaty możesz dokonać również w poprzedniej wersji systemu (ING BankOnLine) po wybraniu Pożyczki i kredyty, potem opcje i Spłata poza harmonogramem.
W sprawie potwierdzenia numeru konta do nadpłaty możesz do nas zadzwonić (32 357 00 69) lub napisać (Wiadomości w bankowości internetowej).
Dodam, że nadpłata pożyczki nie zwalnia z opłacenia raty w dniu ustalonym w umowie.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
693
159
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 658 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Witam , 

w związku ze zmianą aparatu telefonicznego chciałabym dodać nowy telefon jako urządzenie zaufane do aplikacji , natomiast nie wiem czy wpisac nazwę modelu  : xiaomi redmi note 10 pro i nr mode

...

26-06-2022
Re: Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Chcielibyśmy rozwiać Pani wątpliwości, jednak nie posiadamy wiedzy jak taka blokada mogłaby zostać włączona. Oczywiście nie jest to możliwe w przypadku aplikacji banku. Być może będzie jakaś opcja blo

...

25-06-2022
Pożyczka hipoteczna a wakacje kredytowe

Czy pożyczki hipoteczne podlegają wakajom kredytowym 2022 ustanowionych przez rząd?

25-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy