Odpowiedz
Highlighted

Konto do spłaty pozyczki

[ Edytowane ]

Witam, mam którkie pytanie.

Nie moge odnależć na moim koncie nigdzie umowy pozyczki, którą otwrzymałam. Chodzi o to, że chciałam sprawdzić, na jaki numer konta mogę wczesniej spłacić rate. Posiadam jedynie projekt umowy kredytowej, w której widnieje zapis:

"Pożyczkobiorca jest uprawniony do spłaty całości lub części pożyczki przed terminem określonym w Umowie. W takim przypadku Pożyczkobiorca składa odpowiednią dyspozycję płatniczą w Oddziale lub za pomocą systemu bankowości internetowej lub drogą telefoniczną, o ile Bank udostępnia taką funkcjonalność, wskazując dokonanie przedterminowej spłaty (w całości lub w części) na rachunek Banku nr ** **** **** **** **** **** **** lub dokonuje wpłaty na ten rachunek, podając przy tym nr umowy pożyczki, której dotyczy przedterminowa spłata."

Jednak w nazwie kredytu pojawia się inny numer konta..

 

Moje pytanie jest następujące: jeśli chcę na raz zapłacic 2 lib 3 raty, albo jedną wcześniej niż do n-tego dnia miesiąca, to na jaki numer konta mam dokonać takiej wpłaty? na numer podany na PROJEKCIE umowy, czy na numer konta, który występuje w nazwie kredytu?

 

Pozdrawiam,

Karolina.

Odpowiedz
0 Lajków
carolineh0
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
02-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (8 218 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Konto do spłaty pozyczki

Jeżeli chcesz dokonać nadpłaty pożyczki to w umowie pożyczki jest wskazany właściwy do tego numer konta. Takiej nadpłaty możesz dokonać również w poprzedniej wersji systemu (ING BankOnLine) po wybraniu Pożyczki i kredyty, potem opcje i Spłata poza harmonogramem.
W sprawie potwierdzenia numeru konta do nadpłaty możesz do nas zadzwonić (32 357 00 69) lub napisać (Wiadomości w bankowości internetowej).
Dodam, że nadpłata pożyczki nie zwalnia z opłacenia raty w dniu ustalonym w umowie.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
593
147
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pytanie odnośnie decyzji wstępnej kredytu

Dokumenty tracą ważność po 30 dniach i nie można wydłużyć tego terminu.

10-07-2020
Re.: Problem z uruchomieniem kredytu

Witaj,

Rozumiem, że sytuacja w jakiej się znalazłaś jest trudna i budzi wiele emocji. Jednak fakt, że zakupiłaś nieruchomość za niższą cenę (gratulacje) niż deklarowana ma wpływ na LTV wniosku a co za

...

09-07-2020
Re: Brak zwrotu za uznaną reklamację

Bank stwierdził, że nie potrafi mi pomóc. Sprawę mam samodzielnie wyjaśnić ze sklepem, który twierdzi, że prawidłowo wykonał przelew. Problem wciąż nierozwiązany.

09-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy