Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Konsolidacja/ zamiana kredytu gotówkowego na hipotekę

Witam. Chciałbym dopytać eksperta, czy idę właściwą drogą Emotikon: Szczęśliwy

Mam 26lat.

Prowadzę JDG i planuję wziąć kredyt gotówkowy na około 100tyś (zdolność posiadam, oferta przygotowana). 

Ma być to zakup działki, domu i budynków gosp., które w przyszłości wykorzystam w JDG. 

Wszystko do kapitalnego remontu dlatego nie startuję do hipoteki bo będą problemy. 

Moje zapytanie wygląda tak, czy będzie opcja, żeby w przyszłości (po załatwieniu wszelkich formalności, żeby ziemia i budynki były moje) zamienić ten kredyt gotówkowy na hipotekę i dobrać sumę na remont budynku mieszkalnego? 

W ten sposób obniżyłbym miesięczną ratę i wydłużył czas spłaty. 

Odpowiedz
0 Lajków
xXKrystianxX
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
21-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (163 wyświetleń)

Re: Konsolidacja/ zamiana kredytu gotówkowego na hipotekę

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy 
Oczywiście, możesz w przyszłości skonsolidować swoje zobowiązanie kredytem hipotecznym, który jest przeznaczony na tai cel. Jeśli będziesz miał odpowiednią zdolność kredytową, będziesz mógł także dobrać dodatkową gotówkę na remont.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
516
132
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (107 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dług i komornik

@elmer Zdaje sobie sprawę z Twojej sytuacji i chciałbym pomóc. Niestety jednak, poprzez forum Społeczność nie mogę sprawdzić w jakim stanie są aktualnie te zadłużenia. Proszę, zadzwoń w tygodniu (8:00

...

27-02-2021
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Art. 34. 4. Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach    tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w

...

27-02-2021
Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie moge zmienic gdyz wysylaja mi kod na numer telefonu stary ktorego nie mam wiec na cholere mi ten kod aktywacyjny?????

27-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy