Odpowiedz

Blokada na koncie na spłatę pożyczki

Witam,

Czy jest możliwość zwrócenia się do banku by mi założył blokadę na koncie spłacając zaległości w pożyczkach pozabankowych?
Nie prowadzę działalności.
Generalnie chodzi mi o to bym miał na minusie i w przyszłym miesiącu bym wszystko uregulował przy wpłacie na konto. Konto mam ponad 6lat i używane oczywiście.
Proszę napisać czy jest taka możliwość.
Odpowiedz
0 Lajków
arsen
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
28-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 421 wyświetleń)

Re: Blokada na koncie na spłatę pożyczki

@arsen Przykro mi, ale nie posiadamy takiej możliwości. Oferta konsolidacji zobowiązań, dotyczy wyłącznie produktów bankowych znajdujących się w BIK. Aby pożyczka podlegała ofercie konsolidacji, musi mieć 6 miesięczną historię spłaty. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (6 310 wyświetleń)

Blokada spłaty kredytu

Witam w tym miesiącu nie została ppbrana z automatu rata spłaty kredytu pomimo dostępnych środków. Ponadto została zablokowana możliwość nadpłaty. W systemie widnieje informacja o przeterminowanej spłacie raty. Co mam z tym zrobić. Termin spłaty mam ustawiony na pierwszy dzień miesiąca.
Odpowiedz
0 Lajków
mzyrek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (6 502 wyświetleń)

Re: Blokada spłaty kredytu

Jeżeli dzień pobrania raty przypada na dzień wolny od pracy to ratę pobierzemy w najbliższym dniu roboczym w godzinach wieczornych. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 401 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy