Odpowiedz

Blokada na koncie na spłatę pożyczki

Witam,

Czy jest możliwość zwrócenia się do banku by mi założył blokadę na koncie spłacając zaległości w pożyczkach pozabankowych?
Nie prowadzę działalności.
Generalnie chodzi mi o to bym miał na minusie i w przyszłym miesiącu bym wszystko uregulował przy wpłacie na konto. Konto mam ponad 6lat i używane oczywiście.
Proszę napisać czy jest taka możliwość.
Odpowiedz
0 Lajków
arsen
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
28-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 490 wyświetleń)

Re: Blokada na koncie na spłatę pożyczki

@arsen Przykro mi, ale nie posiadamy takiej możliwości. Oferta konsolidacji zobowiązań, dotyczy wyłącznie produktów bankowych znajdujących się w BIK. Aby pożyczka podlegała ofercie konsolidacji, musi mieć 6 miesięczną historię spłaty. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (6 379 wyświetleń)

Blokada spłaty kredytu

Witam w tym miesiącu nie została ppbrana z automatu rata spłaty kredytu pomimo dostępnych środków. Ponadto została zablokowana możliwość nadpłaty. W systemie widnieje informacja o przeterminowanej spłacie raty. Co mam z tym zrobić. Termin spłaty mam ustawiony na pierwszy dzień miesiąca.
Odpowiedz
0 Lajków
mzyrek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (6 571 wyświetleń)

Re: Blokada spłaty kredytu

Jeżeli dzień pobrania raty przypada na dzień wolny od pracy to ratę pobierzemy w najbliższym dniu roboczym w godzinach wieczornych. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 470 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy