Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Aneks do umowy - kredyt hipoteczny - zwrot prowizji

Witam 

Posiadam obecnie kredyt hipoteczny na 21 lat, jednakże ze względu na nadpłaty, złożyłem wniosek o skrócenie okresu kredytowania do 4 lat. 

Przy podpisywaniu umowy wpłaciłem prowizję za udzielenie kredytu i chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądała ewentualna kwestia zwrotu prowizji przy wcześniejszej spłacie lub po spłacie w ciągu tych 4 lat ? 

Czy będzie liczona proporcjonalnie od okresu 21 czy 4 lat tj. jeżeli spłaciłbym w ciągu 3 lat to zwrot będzie liczony w proporcji 18/21 vs 1/4 ? 

Z góry dziekuje za odpowiedź, 

Pozdrawiam Łukasz

Odpowiedz
0 Lajków
spottundhohn
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 482 wyświetleń)

Re: Aneks do umowy - kredyt hipoteczny - zwrot prowizji

Jeśli kredytu dzieliliśmy Ci po 2017 roku, zwrot prowizji wykonamy proporcjonalnie, biorąc pod uwagę okres spłaty wskazany na umowie - a więc 21 lat. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
332
68
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 430 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy