02-06-2022 14:51
Dzień dobry,
Co w sytuacji złożenia wzniosku kredytowego na dwie osoby i wypowiedzenia umowy o prace jednej z nich w trakcie czekania na decyzję ostateczną?
Druga osoba ma wystarczającą zdolność kredytową.
03-06-2022 14:56
Zgłoszenie utraty pracy przez jednego ze współkredytobiorców jest bardzo istotne. Jednak proszę skonsultuj to ze swoim doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek. Są to sytuacje rozpatrywane bardzo indywidualne.
Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026Specjaliści w placówkach mogą prowadzić także rozmowy telefoniczne lub wideo z klientami. Dlatego nie zawsze klienci są widoczni w placówce, a są obsługiwani. Może być sytuacja, że specjaliści mają ko
... 15-06-2026Witam
Mam pytanie w kwestii sposobu naliczani odsetek w Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Czy w przypadku wypłaty części środków na 2-3 dni, stracę naliczanie promocyjnych odsetek tylko na ten ok
... 15-06-2026