Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Witam chciałam zapytać o możliwość skrócenia okresu kredytowania. Staram się o kredyt i dowiedziałam się ze został mi wydłużony okres kredytowania z 120 do 297 miesięcy. Co mogę zrobić żeby okres skrócić . W okresie pandemii przez 3 miesiące miałam obniżone wynagrodzenie ale juz wszystko wrócił do normy . Czy przed zatwierdzeniu wniosku można jeszcze coś zrobić? Czy decyzja analityka jest ostateczna?

Odpowiedz
0 Lajków
Ms
Ms
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-09-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 899 wyświetleń)

Re: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Proszę, w tej sprawie, skontaktuj się ze specjalistą z którym kompletujesz dokumenty. Specjalista sprawdzi to dla Ciebie i przedstawi odpowiednie rozwiązanie 💪

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 850 wyświetleń)

Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma fantastyczną ofertę która umożliwia bezpłatne nadpłaty kredytu hipotecznego dzięki czemu możesz nadpłatami stopniowo sama skrócić okres kredytowania a koszty wskazane na początkowym formularzu nigdy się nie urzeczywistnią.
KarolinaBiałek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
18-09-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 802 wyświetleń)

Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Dzięki za info czekam na ostateczną decyzje

Odpowiedz
0 Lajków
Ms
Ms
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-09-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 621 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy