01-04-2016 19:41
01-04-2016 20:56
01-04-2016 21:30
06-04-2016 19:30
Witam a jak długo trzeba czekać na wstepna decyzje ? Wniosek został złóżony 5.02.2016 roku? Licze na jakąś pomoc z informacja.
Pozdrawiam
07-04-2016
12:40
– ostatnio edytowany
07-04-2016
12:49
przez
KatarzynaA
Witam
Powie ktoś jaki jest aktualny czas oczekiwania na decyzję otrzymania kredytu hipotecznego? Jak to w ogóle wygląda?
07-04-2016 13:58
07-04-2016 16:11
07-04-2016 17:20
08-04-2016 09:26
08-04-2016 12:56
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026