Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Co w przypadku gdy podpisaliśmy umowę kredytu hipotecznego kupna domu, po czym jak się okazuje bank nie wziął pod uwagę wpłaconej kwoty przy umowie przedwstępnej. Warunek wpłaty własnej na rzecz sprzedających + transza pozostałej kwoty juz z kredytu sprzedającym daje całą kwotę kupna. Nasza wpłata nie została w ogóle odjęta od całości. Notariusz juz umówiony bo gonią nas terminy. Co powinnam zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
Asia19051
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-08-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 927 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Ale chyba musieliście zadeklarować wartość wkładu własnego?
Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 828 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny

W tej kwestii zalecam Ci kontakt ze specjalistą, u którego składałaś wniosek. Niestety poprzez wpis tutaj nie jesteśmy w stanie odnieść się do konkretów zapisanych w decyzji kredytowej. Domyślam się, że może chodzić tylko o potwierdzenie przelewu środków na rachunek sprzedających. Jeśli zadatek był płacony gotówką, to zgodnie z umową przedwstępną, notariusz potwierdzi, że te pieniądze zostały zapłacone. Dla nas taka informacja w Akcie jest to odpowiednim potwierdzeniem zainwestowania wkładu własnego.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
677
124
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 802 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

05-12-2025
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc

...

04-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest. 
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al

...

04-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy