Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Co w przypadku gdy podpisaliśmy umowę kredytu hipotecznego kupna domu, po czym jak się okazuje bank nie wziął pod uwagę wpłaconej kwoty przy umowie przedwstępnej. Warunek wpłaty własnej na rzecz sprzedających + transza pozostałej kwoty juz z kredytu sprzedającym daje całą kwotę kupna. Nasza wpłata nie została w ogóle odjęta od całości. Notariusz juz umówiony bo gonią nas terminy. Co powinnam zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
Asia19051
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-08-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 656 wyświetleń)

Re.: kredyt hipoteczny

Ale chyba musieliście zadeklarować wartość wkładu własnego?
Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 557 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny

W tej kwestii zalecam Ci kontakt ze specjalistą, u którego składałaś wniosek. Niestety poprzez wpis tutaj nie jesteśmy w stanie odnieść się do konkretów zapisanych w decyzji kredytowej. Domyślam się, że może chodzić tylko o potwierdzenie przelewu środków na rachunek sprzedających. Jeśli zadatek był płacony gotówką, to zgodnie z umową przedwstępną, notariusz potwierdzi, że te pieniądze zostały zapłacone. Dla nas taka informacja w Akcie jest to odpowiednim potwierdzeniem zainwestowania wkładu własnego.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (1 532 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy