Odpowiedz

kredyt hipoteczny

Dzień dobry,

chciałbym się dowiedzieć jak mam postąpić, jakie dokumenty potrzebuje oraz w jakiej kolejności mam to zrobić. Poniższe kwoty są przykładowe. Półtorej roku temu zakupiłem mieszkanie na kwotę powiedzmy 250,000, gdzie płatność dzielona jest na dwie transze 20/80. W banku uzyskałem kredyt na 150,000 i przy pierwszej transzy zapłaciłem 49,000 z moich środków + 1000 od banku (na zasadzie karencji). Dostałem od dewelopera wezwanie do zapłaty na kwotę 200,000. Chciałbym aby część tej kwoty 100,000 była pokryta przez bank a druga część przeze mnie. Teraz moje pytanie co potrzebuję, jak to zrobić i w jakiej kolejności?

Odpowiedz
0 Lajków
sponey
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 715 wyświetleń)

Re: kredyt hipoteczny

Ostatnią transzę zawsze wypłacamy deweloperowi. Jeżeli chcesz ustalić szczegóły, to proszę Cię o kontakt z doradcą hipotecznym w jednym z naszych oddziałów z obsługa hipoteczną.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 671 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy