Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

kredyt a umowa śmieciowa, jakie szanse?

Czy mam szanse kupić mieszkanie, dom, posiadając dochody w granicach 3,5tys jedna osoba w gospodarstwie, ale pracując na umowy zlecenia, gdzie zarobki są określone bardzo dziwnie około 40 zł na tydzień i 8e brutto godzina. Umowy na czas nie oznaczony, (jak dotąd jeden polski pracodawca zmieniajacy nazwy). Czy wogóle składac wniosek?

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (5 006 wyświetleń)

Re.: kredyt a umowa śmieciowa, jakie szanse?

Dochody z umów cywilnoprawnych są brane pod uwagę do weryfikacji zdolności kredytowej. Ważne jest to, abyś udokumentowała ten dochód od przynajmniej 12 miesięcy wstecz oraz w dniu składania wniosku kredytowego Twoja umowa musi być podpisana jeszcze przynajmniej na 3 pełne miesiące do przodu. Do przeliczenia zdolności będziemy przyjmować średni dochód netto z umów cywilnoprawnych za okres ostatnich 12 miesięcy.

 

DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (4 957 wyświetleń)

Re.: kredyt a umowa śmieciowa, jakie szanse?

Dziękuję za odpowiedź.

Przeglądałam raz jeszcze wszystkie umowy (od momentu podjęcia współpracy z tą firmą )i właściwie nie jest tak źle, ostatnie umowy wchodziły z życie od stycznia i wszystkie są na czas nieoznaczony a firma powinna wystawić tyle zaświadczeń o zarobku ile jest umów i powinny być zgodne z wpływami na konto. Czyli od nowego roku byc może mam szansę. Już się dowiadywałam w oddziale, czekam na konsultacje i jestem dobrej myśli.

Dzięki, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
franczeska2
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
25-02-2016
Wiadomość 3 z 3 (4 883 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy